Kodėl svarbiausia procesas, o rezultatas yra antrinis dalykas?

„Open mind” – atviras skirtingoms, kitokioms, naujoms nuomonėms ir idėjoms.

Šioje parduotuvėje parduodami keramikos dirbiniai yra sukurti ilgamečio meditacijos praktiko Arūno Valančiaus.

Dėl šios priežasties keramika turi specifinių bruožų. Vienas bruožų yra tas, kad svarbiausia čia yra procesas, o rezultatas yra antrinis dalykas. Tačiau paradoksaliai, tokiu būdu labiausiai atsiskleidžia meistro potencialas, nes kūrybos procesas yra apgaubtas lengvo susitelkimo ir ramybės. Viskas vyksta be jokios įtampos, kurią įprastai generuoja daugybė minčių ir tikslo siekimas. Tokiu būdu ši keramika savyje nešasi ramybę ne tik formose ar spalvose, bet ir savo esmėje.

Kitas šių kūrinių specifinis bruožas yra tas, kad kai kurie jų turi labai svarbią priminimo būti dabarties momente funkciją. Tai gali labai puikiai pasitarnauti ir tiems, kurie dar tik pradeda savo kelionę į vidinę ramybę, ir tiems, kurie jau yra gerokai pažengę šiuo keliu. Todėl galite drąsiai dovanoti šiuos daiktus tiek vieniems, tiek kitiems, tiek patys lavinti savo emocinį intelektą.

Iš vienos pusės, įsigiję šių dirbinių, įsigyjate šiek tiek ramybės bei geranoriškumo, o iš kitos pusės kai kurie dirbiniai yra geras priminimas, kad svarbu gyventi ne fantazijose ar prisiminimuose, bet realybėje – čia ir dabar.